Мер Сєнкевич пообіцяв в жовтні кадрові ротації у структурі мерії

Міський голова Олександр Сєнкевич анонсував на кінець жовтня кадрові зміни в структурі Миколаївської мерії.

Про це він повідомив під час спілкування з журналістами, 1 жовтня, передає телеканал «МАРТ».

За його словами вже до кінця місяця робоча група по оптимізації структури виконавчих органів міськради зможе надати свої пропозиції.

Ми ж плануємо змінювати структуру міської ради. Я дуже сподіваюся, що в жовтні місяці ми добре з депутатами попрацюємо, вони будуть ходити на засідання по роботі зі структурою і в кінці жовтня ми вийдемо з якоюсь пропозицією щодо зміни структури, яка буде прийнята ними, можливо, на позачерговій сесії. В тому числі, будуть внесені зміни кадрового характеру, – сказав Олександр Сєнкевич.

Він також розповів, що може позбавити премій деяких чиновників, результати роботи яких він назвав незадовільними після апаратної наради 27 вересня.

Нагадаємо, Олександр Сєнкевич розкритикував комунальні служби, які відправляють своїх працівників в години пік наносити розмітку на великих магістралях міста.

Як відомо, вхід в Миколаївську міську раду відтепер буде дозволений тим чиновникам та представникам ЗМІ, які матимуть сертифікат про проходження двох етапів вакцинації або негативний ПЛР-тест, який зроблений за 72 години.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram