Це погано, коли в годину пік наноситься розмітка, — мер Сєнкевич розкритикував роботу комунальників

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розкритикував комунальні служби, які відправляють своїх працівників в години пік наносити розмітку на великих магістралях міста.

Про це йшлося у понеділок, 27 вересня, під час апаратної наради.

Він нагадав про трагедію, яка сталась у вересні 2016 року, коли водій вночі збив чотирьох дорожників, котрі наносили розмітку на перетині Центрального проспекту і вулиці Шосейної. Мер відзначив, що вдень в години пік такі ризики не зникають. Олександр Сєнкевич закликав дорожні служби підібрати більш відповідний час.

У мене є питання до департаменту ЖКГ, нагальне питання, як кажуть. Пам’ятаю, коли на території міста Миколаєва на проспекті Центральному горе-водій насмерть збив чотирьох працівників комунального підприємства «КСЕМП» (прим. ред. — Комунальне спеціалізоване монтажно-експлуатаційне підприємство), які займалися нанесенням розмітки в нічний час. Після цього прийняли рішення про те, що вони більше вночі не працюють. Але ситуація, коли вони о 7:30 починають працювати на території міста, як сьогодні на проспекті Героїв України, теж дуже погано. Починається година пік, а в цей час наноситься розмітка. Думаю, що потрібно змінити час. Це погана ситуація, коли в години пік наноситься розмітка, – зазначив Олександр Сєнкевич.

Також він попросив підприємство звернутися у патрульну поліцію, щоб з’ясувати, що потрібно для супроводу таких робіт автомобілем з проблисковими маяками.

Тимчасово виконуюча обов’язки директора Департаменту житлово-комунального господарства міської ради Наталія Осецька пояснила, що наразі закінчується сезон, коли це дозволено робити. Однак Олександр Сєнкевич зажадав, аби час роботи комунальників щодо нанесення розмітки був змінений.

Нагадаємо, мер Миколаєва під час наради повідомив, що відтепер вхід у Миколаївську міську раду буде дозволений лише тим чиновникам та представникам ЗМІ, які матимуть сертифікат про проходження двох етапів вакцинації або негативний ПЛР-тест, який зроблений за 72 години.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram