Сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест: Сєнкевич порадив ввести нові правила відвідування міськради

Вхід в миколаївську міську раду відтепер буде дозволений тим чиновникам та представникам ЗМІ, які матимуть сертифікат про проходження двох етапів вакцинації або негативний ПЛР-тест, який зроблений за 72 години.

Про це повідомив очільник міста Олександр Сєнкевич 27 вересня, в ході розширеної апаратної наради, передать «Преступности.НЕТ».

Заступник начальника управління охорони здоров’я Віктор Фаюк повідомив, що поки область і місто відповідають «жовтій» зоні карантину, але епідситуація зростає.

Міський голова Олександр Сєнкевич поцікавився у присутніх, хто вже пройшов два етапи вакцинації і більша частина присутніх у залі підняли руки у відповідь, невелика кількість чиновників на сьогоднішній день зробили тільки одне щеплення, також було кілька людей, що не прищеплювалися зовсім.

Читайте також: Обидві дози COVID-вакцини отримали вже понад 5,4 мільйона українців

Тоді очільник міста попередив, що тепер для входу в міськраду їм потрібно буде показати або сертифікат про вакцинацію, або результат негативного аналізу ПЛР, який діє 72 години.

Потім ці ж питання Сєнкевич задав журналістам. Кілька людей теж виявилися невакцинованих. Мер сказав, що тепер для них будуть діяти ті ж правила – або сертифікат, або тест.

Нагадаємо, двадцять дві миколаївські школи повернуться до дистанційного навчання через недостатню кількість щеплених працівників.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram