День: М д, Р

У Миколаєві з’явився провокаційний банер з цитатою Путіна

У Миколаєві мешкаців міста обурив провокаційний плакат. Його повісили на мосту перед Чорноморським суднобудівним заводом – з написом «Так, ми один народ». Про це повідомляє онлайн-видання Корабелов.інфо. Їду я на роботу і бачу таке на суднобудівному провулку… Це дорога на наше ключове підприємство і така цитата висить. Це вже не

У Миколаєві знайшли хлопця, який втік з реабілітаційного центру

Дитину помітили звичайні жителі міста у районі Ракетного Урочища. На пошуки дитини був задіяний особовий склад відділення поліції № 2 Миколаївського районного управління, ювенальні поліцейські та оперативники Управління карного розшуку, про що повідомили у прес-центрі ГУНП України у Миколаївській області. Поліцейські перевіряли усі можливі місця перебування підлітка. Надвечір його побачили

У COVID-лікарнях Миколаївщини зайняті понад 60% ліжко-місць

Станом на ранок 17 жовтня завантаженість ліжок в обласних лікарнях, визначених для лікування хворих коронавірусом, становить 62,8%. Про це інформує Миколаївська облдержадміністрація. У закладах першої хвилі: КНП «Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб» – 87 хворих, завантаженість на 72,5%; Первомайська центральна районна лікарня – 91 хворий, завантаженість – 75,8%; Вознесенська

Пішов з реабілітаційного центру і зник: у Миколаєві розшукують 11-річного хлопчика

Миколаївські поліцейські розшукують зниклого безвісти неповнолітнього Данила Блажиєвського. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Миколаївській області. Відділенням поліції № 2 Миколаївського районного управління ГУНП в Миколаївській області розшукується Блажиєвський Данило Олексійович 2010 року народження, який у неділю, 17 жовтня, близько 11:00 не повернувся з прогулянки, залишивши територію реабілітаційного центру по

МФК «Миколаїв» зазнав поразки вдома в матчі з «Балканами»

Вчора, 16 жовтня, МФК «Миколаїв» зазнав поразки в матчі з ФК «Балкани» в рамках чергового туру другої ліги з рахунком 1:2. Як повідомляють «Николаевские новости», першими гол у ворота гостей забили «корабели», проте в подальшій грі футболісти «Балкан» створили безліч небезпечних гольових моментів. Програючи в першому таймі центр поля і

У реанімаціях немає жодного вакцинованого COVID-пацієнта – Ляшко

У реанімаційних відділеннях по всій Україн немає хворих, вакцинованих проти коронавірусу, серед пацієнтів COVID-госпіталів нещеплених – 97%. Як передає Укрінформ, про це сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю “Радіо Свобода”. Вакцинуватися набагато простіше, ніж перенести хворобу. Вакциновані не потрапляють до реанімації. Сьогодні можете зайти у будь-яку лікарню – вам

Арахамія підтримав ув’язненого Саакашвілі: “Він – громадянин України”

Лідери депутатських фракцій “Слуга народу” Давид Арахамія і “Батьківщина” Юлія Тимошенко записали відеозвернення на підтримку затриманого в Грузії Міхеїла Саакашвілі, в якому закликають владу країни негайно його звільнити. Як передає Укрінформ, відеозвернення українських політиків оприлюднено в Telegram-каналі Міхеїла Саакашвілі. Я – Давид Арахамія, голова президентської партії “Слуга народу” і лідер парламентської більшості,

МБК Миколаїв вдома поступився Будівельнику

МБК Миколаїв приймав Будівельник у другому домашньому матчі четвертого ігрового тижня Суперліги Windrose.  Боротьба в цьому матчі була лише в першій чверті, коли корабелам навіть вдалося певну частину часу провести в ролі лідера. Але, швидко повернувши перевагу, Будівельник її більше не віддавав і збільшував відрив протягом ігрової дистанції, повідомляє сайт

У Миколаєві клієнт відібрав у таксиста телефон: його затримали

16 жовтня по спецлінії 102 надійшло повідомлення від водія таксі в Миколаєві про те, що його пограбував клієнт. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Миколаївській області. За словами заявника, пасажир, мав явні ознаки сп’яніння, розрахувався без здачі, однак вимагав її. Між чоловіками виникла суперечка, в ході якої клієнт забрав

Окупанти 11 разів порушили режим «тиші» на Донбасі

За минулу добу російські найманці на Донбасі 11 разів порушили режим тиші. Обійшлося без втрат серед українських збройних сил. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС. 4 порушення «тиші» були із застосуванням забороненого мінськими домовленностями озброєння. Зокрема, в напрямку Луганського найманці двічі стріляли з гранатометів різних систем, в сторону Новотошківського –

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031