
«Миколаївоблтеплоенерго» запустили котельні для опалення дитсадків та лікарень
14 котелень ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» вже подають тепло на об’єкти соціальної сфери. Про це пише прес-служба підприємства. Зазначається, що з 23 жовтня відповідно до рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради «Про початок опалювального сезону 2021-2022 рр. Для об’єктів соціально-культурної сфери ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» почало запуск котелень дитячих садків і лікувальних установи. Зараз










