Фото: КП «Миколаївелектротранс»

«Електротранс» випускає святкові квитки до 54-ї річниці з появи тролейбусів у Миколаєві

КП «Миколаївелектротранс» випускає святкові квитки для проїзду в громадському транспорті до 54-ї річниці з початку роботи тролейбусів у Миколаєві.

Квитки можна буде придбати у водіїв та в спеціалізованих кіосках, повідомляють у прес-службі комунального підприємства.

Слід зазначити, що проїзні талони випустили в обмеженій кількості – 200 тисяч.

У свою чергу директор комунального підприємства Юрій Сметана розповів, що цей рік став знаковим для розвитку електротранспорту Миколаєва.

За ініціативи та підтримки Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, комунальне підприємство отримало можливість розпочати оновлення матеріально-технічної бази. Щоденно ми випускаємо на лінії 47 тролейбусів, тому придбання нових 40 одиниць електротранспорту – це дійсно оновлення рухомого складу та знакова подія для Миколаєва та його жителів. Плануємо, що до кінця року всі нові тролейбуси працюватимуть на маршрутах міста, – розповів очільник КП.

У «Миколаївелектротранс» додають, що другий етап оновлення – 20 тролейбусів з автономним ходом до 20 кілометрів, що дасть змогу запустити тролейбусне сполучення з Корабельним районом.

Також підприємство працює над проектом реконструкції тролейбусного депо. Реалізовуватиметься цей проект за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку – наразі продовжується підготовка всієї необхідної технічної документації.

Миколаївський тролейбус розпочав свій рух з 29 жовтня 1967 року. Перша лінія з’єднувала старий залізничний вокзал і кільце біля старого міського цвинтаря. Перші тролейбуси моделі «Київ-4» надходили до Миколаєва з Київського заводу електротранспорту. На момент відкриття тролейбусних ліній у місті було шість тролейбусів.

Нагадаємо, «Миколаївелектротранс» завершило процес підключення GPS-трекерів нових тролейбусів до онлайн сервісу відстеження графіку руху громадського транспорту.

Як відомо, 11 вересня, з нагоди Дня міста у Миколаєві презентували 10 нових тролейбусів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram