Фото - КП “Миколаївелектротранс”

Нові тролейбуси «Миколаївелектротранса» підключили до GPS-трекерів

Комунальне підприємство «Миколаївелектротранс» завершило процес підключення GPS-трекерів нових тролейбусів до онлайн сервісу відстеження графіку руху громадського транспорту.

Про це повідомляється на сторінці підприємства у Facebook.

Візначається, що Відтепер, всі жителі та гості міста зможуть відслідковувати пересування нових одиниць транспорту в онлайн-режимі. Це дасть змогу пасажирам більш зручно планувати своє переміщення містом. Директор «Миколаївелектротранс» Юрій Сметана також повідомив, що на карті додатково відображаються позначки низькопольних тролейбусів, якими звикли користуватися маломобільні пасажири.

Для нашого підприємства важливо бути ще більш комфортним громадським транспортом для щоденного пересування. Останнє оновлення рухомого складу позитивно сприйняли жителі міста, тому тепер нам важливо виправдати всі очікування. Підключення нових тролейбусів до онлайн сервісу відстеження також дасть змогу пасажирам додатково контролювати нашу роботу, – підкреслив Юрій Сметана.

Фото: «Миколаївелектротранс»
Фото: «Миколаївелектротранс»

У «Миколаївелектротрансі» нагадують, відслідковувати пересування громадського транспорту в Миколаєві можна за допомогою сервісів EasyWay (EWay для IPhonе) та CityBus, які також доступні як окремі мобільні додатки.

Нагадаємо, 11 вересня, з нагоди Дня міста у Миколаєві презентували 10 нових тролейбусів.

Як відомо, 13 жовтня, у зв’язку з погодними умовами були внесені зміни у графіку руху тролейбусів, які курсують до мікрорайону Намив.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram