Фото: з відкритих джерел

Опалювальний сезон пройде без перебоїв та підвищення тарифів

Україна цьогоріч спокійно входить в опалювальний сезон, керуючись Меморандумом про непідвищення рівня тарифів.

Як передає Укрінформ, про це заявив заступник керівника Офісу глави держави Кирило Тимошенко під час робочої поїздки на Полтавщину, повідомляє пресслужба ОП.

«Декілька тижнів тому був підписаний Меморандум між Кабінетом Міністрів, Офісом Президента, місцевою владою і «Нафтогазом України» щодо непідвищення тарифів у всіх регіонах України на опалення саме порівняно з минулим роком.

Цього сезону діятимуть такі ж тарифи на тепло й гарячу воду для населення, що й рік тому. Тобто для людей не підвищиться вартість опалення», – цитує Тимошенка пресслужба.

Заступник керівника Офісу Президента наголосив, що задля збереження стабільних тарифів держава надала спеціальну ціну на газ для потреб населення та соціальної сфери.

Читайте також: Міськрада погодила ₴ 30 мільйонів для погашення боргів «Миколаївоблтеплоенерго»

Нагадаю, що для населення це 7,42 гривні за кубічний метр, а для соціальної сфери – близько 16 гривень за кубічний метр. Саме завдяки цьому ми зможемо спокійно пройти цей опалювальний сезон, незважаючи на ціну на газ на світових ринках, – сказав Тимошенко.

Він запевнив, що газу для потреб населення в державі достатньо.

Газу цілком достатньо – жодних проблем не буде. Зараз іде підписання контрактів з кожним підприємством, що безпосередньо отримує газ. Думаю, що за найближчий тиждень ми це доробимо, і не буде жодних питань, – запевнив Тимошенко.

Нагадаємо, для початку опалювального сезону «Миколаївоблтеплоенерго» має розрахуватись за розподіл газу перед АТ «Миколаївгаз». Сума боргу становить 36 млн грн. Без сплати цих коштів «Миколаївгаз» відмовляється розпломбувати лічильники. 6 млн грн міське теплопостачальне підприємство має і завтра перерахує. 30 млн попросило з бюджету міста в якості фінансової допомоги.  

Як відомо, у міських лікарнях Миколаєва, які мають автономне негазове опалення, розпочато опалювальний сезон.

Також «МАРТ» повідомляв сьогодні, депутати Миколаївської міської ради в ході чергової сесії створили тимчасову контрольну комісію, яка перевірить ефективність роботи Департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції мерії Миколаєва.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram