«Миколаївоблтеплоенерго» готове до запуску тепла, однак у підприємства досі арештовані рахунки

«Миколаївоблтеплоенерго» готове до запуску тепла, хоч завтра. Про це під час брифінгу розповів директор підприємства Микола Логвінов. Однак, поки що розпочати опалювальний сезоні неможливо, тому що за борги перед «Миколаївгазом» у теплопостачальної компанії заблоковані усі прилади обліку. Тож коли в оселях миколаївців стане тепло – дізнавались наші журналісти.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Рахунки теплопостачальних компаній України, які заарештували через борги за газ, мали розблокувати до 15 жовтня. Відповідний меморандум підписали Кабмін, НАК «Нафтогаз», Асоціація міст України та Конгрес місцевої і регіональної влади. Однак, за словами Миколи Логвінова у «Миколаївоблтеплоенерго» рахунки і досі заблоковані.

У нас є борг перед Миколаївоблгазом за розподіл газу і “Миколаївгаз” без сплати боргу не бажає розпломбовувати наші прилади обліку. Загальна сума боргу, яку слід сплатити до кінця місяця 36 мільйонів гривень. 6 мільйонів гривень у нас є і ми плануємо завтра ці гроші перерахувати “Миколаївгазу”. Залишається 30 мільйонів. Їх ми плануємо в якості фіндопомоги отримати з бюджету міста Миколаєва, – розповів Логвінов.

Відповідне рішення на сесії, що має відбутись 21 жовтня необхідно ухвалити депутатському корпусу. Інакше, тепло в оселі миколаївців та на об’єкти соціальної сфери запустити  не вийде.

Це необхідно для того, щоб ми, отримавши своєчасно цю допомогу, могли розрахуватись з “Миколаївгазом” і своєчасно розпочати опалювальний сезон. Технічно ми готові, треба тільки зняти пломби. А для того, аби зняти пломби, необхідна фінансова допомога міста, – каже директор ОКП “Миколаївоблтеплоенерго.

Також директор «Миколаївоблтеплоенерго» додав, що завтра підприємство сплатить 6 мільйонів від суми боргу і чекатиме на позитивне рішення сесії, щоб покрити ще 30 мільйонів. Після цього з’явиться можливість постачати тепло на об’єкти соціальної сфери.

Там, де є технічна можливість, ми спробуємо запустити (тепло – ред.) буквально на цьому тижні, – розповів Микола Логвінов. – Це стосується лікарень і садочків. Школи ми запускати не будемо, тому що діти ідуть на канікули, немає сенсу їх опалювати – це зайві витрати.

Стосовно опалення в оселях городян, Микола Логвінов назвав дату 1 листопада. Тому що саме наприкінці жовтня триматиметься температура нижче 8-ми градусів. А це головна умова для початку опалювального сезону.

Раніше повідомлялось, що «Миколаївська ТЕЦ» підключила до тепла 39 будинків в місті.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram