Фото - Суперліга

МБК Миколаїв сенсаційно переміг БК Дніпро

Корабели у домашній грі не віддали супернику жодної чверті, завдавши команді Дмитра Болдаєва другої поразки поспіль.

Господарі майданчику краще розпочали гру, зробивши ривок у + 5. Та на це дніпряни відповіли влучним кидком з-за дуги й поступово почали вирівнювати хід подій на паркеті, про що повідомив офіційний сайт Української Суперліги.

Знову захопити ініціативу Миколаїв зумів під завісу чверті. Зокрема за півтори хвилини до кінця ігрового відрізку перевага господарів склада 7 очок. Втім, гості спромоглися скоротити відставання до – 5.

У першій половині другої 10-ти хвилинки команда Арніса Вецвагарса продовжили збільшувати відрив. Та Дніпро швидко взявся надолужувати згаяне і на велику перерву пішов з відставанням все у тих ж 5 пунктів.

Після відпочинку, у третій чверті, малюнок гри особливо не змінився, команди продовжили показувати рівну гру. Та у заключному ігровому відрізку Миколаєву вдалося збільшити свою перевагу до 13 очок і тріумфувати – 87:74.

Слід зазначити, що у цьому матчі дніпрянам ніяк не йшли триочкові кидки. Із 38 спроб команда Дмитра Болдаєва реалізувала лише 9 кидків з-за дуги. Стільки ж триочкових в активі Миколаєва, щоправда корабелам на це знадобилася усього 21 спроба.

Суперліга Windrose
Регулярний чемпіонат

22 жовтня. Миколаїв. 19:00. СШ “Надія”

Миколаїв – Дніпро 87:74 (25:20, 19:19, 20:19, 23:16)

Миколаїв: Ніксон 11 + 4 передачі, Волкер 17 + 7 передач, Барніс 6 + 5 підбирань, Кальніченко 11 + 3 підбирання, Тіщенко 10 + 2 підбирання – старт, Хохоник 1, Дубоненко 6, Кожемякін 6, Деніел 11 + 5 підбирань, Рокас 8 + 8 підбирань.

Дніпро: Купер 9 + 12 передач, Крутоус 11 + 2 підбирання, Павлов 20 + 9 підбирань, Санон 3, Кравцов 3 – старт, Вон 4 + 6 підбирань, Шундель 0, Бобров 11 + 15 підбирань, Тимофеєнко 6, Зотов 7 + 3 передачі.