Станом на 23 жовтня на Миколаївщині за весь період вакцинальної компанії зробили щеплення 443 970 осіб, у тому числі 8 003 людини за минулу добу.
Про це повідомляється на сторінці Миколаївської ОДА в Facebook.
Бажаючі прищеплювалися вакцинами:
- CORONAVAC – 2032 (1 доза – 1 471, 2 доза – 561);
- COMIRNATY – 5017 (1 доза – 3 512, 2 доза – 1505);
- ASTRAZENECA – 954 (1 доза – 573, 2 доза – 381).
Вакциновано мобільними бригадами – 1 971:
- CORONAVAC – 422;
- COMIRNATY – 1 450;
- ASTRAZENECA – 99.
Щепились в пунктах вакцинації – 3 515:
- CORONAVAC – 1 407;
- COMIRNATY – 1 348;
- ASTRAZENECA – 760.
У центрах вакцинації – 2 517:
- CORONAVAC – 203;
- COMIRNATY – 2 219;
- ASTRAZENECA – 95.
Нагадаємо, 24 жовтня в кінотеатрі «Multiplex», що розташований у ТРЦ «City Centre», відкривається додатковий пункт масової вакцинації від COVID-19.
Також повідомлялося, начальниця управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай розповіла, що у місті значно зросла кількість людей, які бажають зробити щеплення від COVID-19.
Як відомо, на території Миколаївської області з вівторка, 26 жовтня, встановлять «червоний» рівень епідемічної небезпеки.




