
Співробітник «Нової пошти», ледь влаштувавшись на роботу, почав красти техніку з посилок
Даний випадок було виявлено на терміналі «Нової пошти» у Полтаві в квітні 2020 року. Співробітник, котрий щойно влаштувався працювати, був спійманий за викраденням техніки з посилок. Про це повідомляє прес-служба компанії. Злодія виявила служба безпеки Нової пошти під час розслідування претензії одного з клієнтів, який заявив про недостачу мобільного














