
Кіберполіцейські викрили двох українців, які торгували даними про перетин кордону
Двоє українців за гроші “зливали” дані про перетин кордону громадянами та транспортними засобами. Зловмисники продавали вже сформовані бази та приймали замовлення на створення нових. Їхню діяльність викрила кіберполіція, за скоєне зловмисникам загрожує до п’яти років ув’язнення. Про це звітують у МВС. До незаконної діяльності причетні двоє 30-річних чоловіків мешканців Тернопільської та Івано-Франківської областей.














