У Франції затримали дев’ятьох підозрюваних у жорстокому побитті українського підлітка, що сталося у Парижі 15 січня, майже всі вони – неповнолітні.
Про це пише “Європейська правда”, посилаючись на France Info.
У рамках розслідування затримали вісьмох неповнолітніх та одну повнолітню особу. Затримання здійснили у муніципалітеті Ванв – фактично передмісті Парижа.
Молодих людей підозрюють за статтями “замах на вбивство”, “змова з метою скоєння злочину” та груповому пограбуванні зі скоєнням насильства.
Нагадаємо, у Парижі 15 січня жорстоко побили 14-річного українця, який у тяжкому стані перебуває у реанімації. У хлопця в кількох місцях пробитий череп, множинні переломи рук, ребер, ножові поранення, травма очей.




