На Миколаївщині лікарі врятували від суїциду підлітка

В ніч з 27 на 28 січня в Вознесенську лікарі врятували життя дівчинки-підлітка, яка намагалася накласти на себе руки.

Про це повідомляє Служба у справах дітей Вознесенської міської ради.

Відповідно до даної інформації, яка надійшла в Службу у справах дітей міської ради, фахівцями було вжито заходів з метою запобігання в подальшому повторного суїциду.

Під час проведення профілактичної бесіди з дівчинкою вона розповіла, що нещодавно втратила батька, який завжди її оберігав і називав лагідно «папина доця». З її слів, сумуючи за рідним батьком, вона почала часто слухати пісні в його виконанні, тим самим налаштовуючи себе на сумні переживання. Дитяча психіка не змогла з цим впоратися, і дитина випила залпом пігулки з домашньої аптечки. Коли її стан різко погіршився, мати викликала карету швидкої допомоги. Дякуючи лікарям-професіоналам та колективу лікарні , дитині вдалося зберегти життя, – йдеться у повідомленні.

У Службі зазначають, що наразі дівчинка почуває себе добре і готується саме сьогодні відсвяткувати свій день народження у сімейному колі.

В подальшому родина перебуватиме на контролі соціальних служб задля визначення проблемних питань в родині та шляхи їх вирішення. З дівчинкою та з її матір’ю буде працювати практичний психолог.

Нагадаємо, 29 січня стало відомо, що загублену у Миколаєві дівчину, котра має проблеми з пам’ятю, знайшли родичі.

Раніше повідомлялось, 12 січня, в Одесі на вулиці Бочарова чоловік випав з восьмого поверху на сходи, що ведуть у підвал і лишився живий.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram