Німеччина заборонила в’їзд із п’яти країн через небезпечні мутації коронавірусу

Німеччина запроваджує заборону на в’їзд з низки країн, де особливо поширені небезпечні мутації коронавірусу.

Про це повідомляє Укрінформ. Від суботи, 30 січня, і попередньо до 17 лютого до Німеччини не пускатимуть мандрівників з Великої Британії, Ірландії, Португалії, ПАР і Бразилії, а з неділі – також з африканських країн Лесото й Естватіні.

Заборона поширюється на всіх, хто прибуває з цих країн повітряним, морським, залізничним і автобусним транспортом. Виняток становлять громадяни ФРН та іноземці, які проживають у Німеччині, а також транзитні пасажири.

Читайте також: ВООЗ закликає носити маски навіть після вакцинації

Водночас у самій Німеччині виявлено вже щонайменше 150 випадків зараження новими штамами коронавірусу. За даними Міністерства охорони здоров’я, станом на 29 січня підтверджено 120 заражень “британським” штамом, 27 – “південноафриканським” і 3 – “бразильським”.

Лабораторії Німеччини почали тестувати на мутації за допомогою секвенування. Якщо протягом тижня у країні виявлять понад 70 тис. нових випадків інфікування коронавірусом, 5 відсотків відібраних зразків будуть перевірятися на мутацію. Якщо кількість нових випадків буде меншою – перевірятимуть 10 відсотків.

Читайте також: Сейшели відкрилися для щеплених від COVID-19 туристів

Нагадаємо, що у Нідерландах планують посилити карантинні обмеження, зокрема, розглядають запровадження комендантської години.

Також у Франції усі особи, які прибуватимуть з країн поза ЄС, повинні мати довідку із негативним результатом тесту на коронавірус та пройти упродовж семи днів самоізоляцію.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram