Фото: Новини Донбасу

Бойовики представили «доктрину», мета якої захоплення всього Донбасу

Терористичні угруповання «ДНР» і «ЛНР» представили так звану доктрину «Русский Донбас», яка передбачає захоплення всіх територій Донецької та Луганської областей України.

Про це повідомляє видання «Новини Донбасу» з посиланням на виступ ватажка «ДНР» Дениса Пушиліна на форумі в Донецьку.

Мета доктрини – висловити в документі наші внутрішні почуття, той порив, який нас згуртував, коли ми повстали проти несправедливості, брехні, гоніння на все російське, щоб повернутися до свого історичного коріння, – заявив він.

Доктрина бойовиків включає сім кроків, які окупанти планують виконати в «найближчій перспективі». Зокрема, це «припинення військових дій, усунення військової загрози для населення». При цьому записано «встановлення контролю ДНР і ЛНР над усіма територіями Донецької та Луганської областей».

У доктрині не зазначено завдання про входження підконтрольних бойовикам територій до складу Росії, але зазначено намір домогтися «поглибленої економічної інтеграції з Росією» і «комплексної інтеграції підприємств Донбасу з російською промисловістю».

Ще одним кроком вказана «інтенсифікація соціокультурних, науково-освітніх та інших зв’язків між ДНР, ЛНР і РФ». В ході форуму бойовики планують обговорити доктрину “Русский Донбас” і за результатами прийняти резолюцію.

Нагадаємо, Служба безпеки України оголосила у розшук засновника терористичного угруповання на прізвисько Абхаз, який брав участь у катуванні українських військових.

Нагадаємо, 11 січня, у Донецькій області, в районі селища Піски внаслідок обстрілу бойовиків загинув військовослужбовець ЗСУ.

Як відомо, 21 січня пам’ять полеглих у Донецькому аеропорту кіборгів вшанували у Миколаєві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram