Коли Джемаля Сентюрка госпіталізували, його собака на прізвисько Бончук (“Намисто”) бігла за каретою швидкої допомоги прямо до лікарні. І хоч донька Джемаля забирала тварину додому, та все одно тікала.
Про це повідомляє Укрінформ.
Вона приходила щодня близько дев’ятої ранку і сторожила, поки не стемніє. Не заходила всередину, але коли двері відчинялися, вона засовувала голову”, – розповідає охоронець лікарні.
Зрештою Джемаля виписали з лікарні – і він разом із Бончук повернувся додому.
Нагадаємо, Собака Капітошка стала героєм-рятувальником року.
Як раніше повідомлялось, пес збив футболіста клубу УПЛ під час тренування в Туреччині.




