У Туреччині собака шість днів з ранку до вечора чекала свого хазяїна біля лікарні

Коли Джемаля Сентюрка госпіталізували, його собака на прізвисько Бончук (“Намисто”) бігла за каретою швидкої допомоги прямо до лікарні. І хоч донька Джемаля забирала тварину додому, та все одно тікала.

Про це повідомляє Укрінформ.

Вона приходила щодня близько дев’ятої ранку і сторожила, поки не стемніє. Не заходила всередину, але коли двері відчинялися, вона засовувала голову”, – розповідає охоронець лікарні.

Зрештою Джемаля виписали з лікарні – і він разом із Бончук повернувся додому.

Нагадаємо, Собака Капітошка стала героєм-рятувальником року.

Як раніше повідомлялось, пес збив футболіста клубу УПЛ під час тренування в Туреччині.