Фото: «112 Україна»

Розпалювання ворожнечі: Нацрада оштрафувала телеканал «112 Україна»

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення перевірила кілька телеканалів – зокрема, застосував санкції до «112 Україна», а також призначила позапланову перевірку телеканалу «НАШ».

Як повідомила прес-служба регулятора 28 січня, до телеканалу «112 Україна» застосували відразу дві санкції – попередження і штраф в 114 тисяч 67 гривень за поширення висловлювань, що розпалюють ворожнечу.

Такі слова звучали з вуст запрошених до участі в передачах каналу гостей: Вадима Рабіновича, Олени Лукаш, Дмитра Співака, Євгена Червоненка, Наталії Королевської, Андрія Пальчевського, Михайла Погребинського, Віктора Медведчука і Олега Волошина.

Поширені в ефірі телеканалу висловлювання є прямим продовженням лінії російської пропаганди і наративами, схожими до офіційної політичної та пропагандистської позиції Російської Федерації, визнаної Верховною Радою України та міжнародною спільнотою більшості країн Європи країною-агресором, – відзначили в регуляторі.

Нагадаємо, в жовтні 2020 року, Національна рада з питань телебачення та радіомовлення вже проводила позапланові перевірки телеканалам “NewsOne”, “112 Україна” та “ZIK”, адже на них телеканалах показували фрагменти зустрічі між нардепом Віктором Медведчуком та президентом РФ Володимиром Путіним.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram