112 Україна

Нацрада призначила перевірку трьом каналам через трансляцію зустрічі Медведчука з Путіним

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення 15 жовтня призначила позапланові перевірки телеканалам “NewsOne”, “112 Україна” та “Z ZIK”.

Про це повідомляє Європейська Україна. Зазначається, що у період з 6 по 8 жовтня на трьох телеканалах показували фрагменти зустрічі між Медведчуком та Путіним.

Загальний хронометраж програм на “NewsOne” становив 1 годину 30 хвилин. На “112 Україна” – 23 виходи в ефір у програмі “Важливо” (3 години 25 хвилин). На телеканалі “Z ZIK” – два включення на 57 хвилин.

Темою обговорення стали налагодження взаємовідносин Російської Федерації з Україною, постачання російської вакцини від СОVID-19 “Супутник V” в Україну та святкування 75-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Читайте також: На Донбасі готують нове розведення військ та узгоджують точки розмінування

Також зазначалося що учасники передач, де обговорювалася ініціатива Медведчука щодо постачання в Україну російської вакцини проти коронавірусу, “не були спеціалістами в галузі медицини чи молекулярної біології і представляли єдиний погляд, спрямований на підтримку ініціативи В. Медведчука”, якого до того ж не було уповноважено українською владою на проведення міжнародних переговорів з цього питання.

Зазначається, що рішення про призначення перевірок було ухвалене одноголосно.

Нагадаємо, що 13 українських військових відправились на лікування до Німеччини.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram