Військовослужбовці транспортуються до Німеччини. Фото - УНІАН

13 українських військових відправились на лікування до Німеччини

Українці лікуватимуться в госпіталях Бундесверу у Берліні, Ульмі, Кобленці.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на Посольство Німеччини в Україні, транспортний літак німецьких Військово-повітряних сил Airbus A310 вчора виконав місію медичної евакуації у київському аеропорту “Бориспіль”.

“Сьогодні в центрі уваги перебувають люди, яким ми допомагаємо. Я рада і пишаюся також тим, що Бундесвер виконує такі завдання”, – заявила посол Анка Фельдгузен.

У Головному військовому клінічному госпіталі Києва група з шести лікарів разом з українськими офіцерами медичної служби вивчали медичні висновки і розмовляли з пацієнтами. Зараз вилітають 13 військовослужбовців, які зазнали тривалої шкоди здоров’ю внаслідок вогнепальних поранень і вибухів під час бойових дій. Вони будуть лікуватися в госпіталях Бундесверу.

Дивіться також: У Миколаєві з’явився Міський центр підтримки ветеранів АТО/ООС

Всього за шість років до Німеччини було доставлено 139 пацієнтів. Проект розпочався у 2014 році, коли на літаках екстрено вивозили поранених участників протесту на Євромайдані. Однак зараз у Німеччині не займаються невідкладними випадками, а надають допомогу в лікуванні тривалих травм.

Раніше повідомлялось, що Міноборони України розробило новий сухий пайок для військовослужбовців.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram