У Миколаєві з’явився Міський центр підтримки ветеранів АТО/ООС

У Миколаєві урочисто відкрили 10 вересня Міський центр підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО.

У комунальній установі надаватимуть юридичну та психологічну допомогу, спеціалізації для дітей та дорослих, профорієнтацію, сприятимуть відкриттю власної справи, забезпечуватимуть соціальний супровід.

Проєкт реалізований за ініціативи міської влади у спіпраці зі Світовим банком та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

За словами Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, прагнули зробити в Миколаєві кращий центр підтримки учасників АТО в Україні.

Два роки тому тут було розвалля, нині ж – сучасна, укомплектована всім необхідним установа, чиї двері відкриті для всіх, хто потребує допомоги.

Капітальний ремонт двоповерхової будівлі центру площею біля 800 квадратних метрів виконано коштом міського бюджету та Світового банку. Придбали меблі, необхідну техніку, побутове приладдя, спортивне знаряддя та ін.

Супровід проєкту здійснювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Завжди повторюю, що коли люди не “міряються біцепсами”, а стають разом до роботи, виходить чудовий результат. Дякую всім, хто долучився до реалізації! – сказав мер Миколаєва.

Будівництво цього важливого для міста об’єкту розпочалось 2018 року. Управління капітального будівництва Миколаївської міської ради виступило замовником робіт. За словами начальника Управління Григорія Патоки проєкт реалізували за кошти міського бюджету та Світового Банку.

На початок року в Миколаєві зареєстровано понад 4 тисячі учасників АТО, які потребують послуг центру.

Для того, щоб зареєструватися та стати клієнтом центру необхідно звернутися за адресою: пров. Кобера, 13А/8. За інформацією телефонуйте: 063 397 35 93.

Нагадаємо, що у місті за програмою «Теплий Миколаїв» утеплили фасад багатоповерхівки

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram