
Кияни вийшли на акцію протесту проти впровадження 5G-Інтернету
Мешканці столиці України запевняють, що рішення Національної комісії щодо 5G збільшить рівень електромагнітного випромінювання на українців. Активісти мітингували у центрі Києв. Організатори акції впевнені, що елелектромагнітне випромінювання 5G небезпечне для людей, тварин і майна. У свою чергу, представники Національної комісії вийшли до мітингувальників, проте діалогу не відбулось. Журналіст Андрій Павловський














