До кінця року фасад СК «Надія» отримає сучасний вигляд

В спорткомплексі «Надія» почали заміну вікон на фасадній частині будівлі. Роботи проводить підрядна організація «Миколаївбудмонтаж» на замовлення управління капітального будівництва Миколаївської міської ради.

Про це повідомляє телеканал “МАРТ”.

На даний момент проводиться монтаж вітражів і фасадної вентильованої системи, в рамках фінансування на цей рік. Так само проект передбачає повний монтаж фасадної системи з утепленням, – розповіла заступник директора управління капітального будівництва Ганна Пялик.

Після заміни вікон на вітражі будівля отримає новий сучасний вигляд. Директор підрядної організації Дмитро Слобозіян каже, фасадна система має ефект 3D, а отже виглядатиме об’ємно і в залежності від погоди змінюватиметься вигляд фасаду.

В рамках договору на ремонтно-реконструктивні роботи виконуємо зараз на даний момент фасадну систему скління 3D формату, нового формату провітрюваного фасаду. В рамках договору були виконані так само перш замовлення по санвузлам СК «Надія» чоловічого і жіночого туалету, – каже директор підрядної організації Сергій Слобозіян.

Дивіться також: Генеральний план Миколаєва: депутати хочуть знати, хто у складі робочої групи 

Санітарні вузли під час капітального ремонту зазнали значних змін. Вони обладнанні за останнім словом техніки, у тому числі сенсорами, що дозволяють заощаджувати воду. Тут є додаткове освітлення на випадок відключення електроенергії, а також обов’язково кабінка для людей з інвалідністю. Також ремонт передбачає утеплення фундаменту.

В цьому році на ремонтні роботи передбачене фінансування в сумі 8 мільйонів гривень. В наступному році виконуватимуться роботи в рамках визначеного фінансування.

Нагадаємо, «Миколаївський Міжнародний аеропорт» увійшов до програми президента «Велике будівництво» та отримав фінансування від Державного фонду регіонального розвитку.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві оголосили тендер на заміну понтонів пішохідного мосту через річку Інгул.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram