Миколаївський аеропорт отримав фінансування Держфонду регіонального розвитку

«Миколаївський Міжнародний аеропорт» увійшов до програми президента «Велике будівництво» та отримав фінансування від Державного фонду регіонального розвитку.

З робочою поїздкою на летовищі побував міністр громад та територій України Олексій Чернишов. Урядовець каже, кошти виділені на придбання інженерних систем, що допоможуть підвищити якість безпеки польотів.

Хочу відмітити, що згідно з державною стратегією регіонального розвитку першим принципом розвитку держави є згуртованість територій. Вона досягається як можливістю швидко і якісно рухатись по території України як автомобільними шляхами, так і засобам авіації, – каже Олексій Чернишов.

Голова Миколаївської облдержадміністрації зазначив, що аеропорт це туристична привабливість і комфорт для миколаївців, які подорожують. Олександр Стаднік подякував міністру за командну роботу.

Дивіться також: До столиці літаком. Із травня аеропорт Миколаїв здійснюватиме рейси до Києва.

Тільки спільними зусиллями, єдиною командою ми досягаємо таких нелегких результатів для регіону. Хочу ще раз подякувати міністру, бо це дуже важливо, щоб міністри, які відповідають за свій напрямок особисто відвідували, інспектували, особисто перевіряли і допомагали регіону не зупинятись на досягнутому. Щоб швидше, краще, ефективніше розвивати регіон. З боку міністра є дуже важлива і принципова позиція, щоб ми з вами відчули зміни, а я, як голова ОДА, відчув підтримку щодо з Міністерством Мінрегіону, – повідомив голова ОДА.

Міністр Олексій Чернишов каже, мета влади, щоб в кожному обласному центрі і в невеличких містах України були побудовані і діяли подібні аеропорти.

Нагадаємо, у Миколаєві оголосили тендер на заміну понтонів пішохідного мосту через річку Інгул.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram