На пішохідному мосту через Інгул замінять понтони

У Миколаєві оголосили тендер на заміну понтонів пішохідного мосту через річку Інгул.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Щонайменше дві його секції місцями проіржавіли та згнили. Буревій «Юлія», що пронісся Миколаєвом 24-го лютого показав слабкі місця мосту і ті небезпеки, що можуть чатувати на пішоходів.

ЕЛУ «Автодоріг» було надано доручення по вивченню цього питання та було надане доручення з підготовки технічного завдання. Фактично ідеться про те, який тендер ми маємо оголосити для того, щоб убезпечити місто від коллапсу і забезпечити вільний рух пішоходів, – каже директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв.

17 липня департамент ЖКГ оголосив тендер на поточний ремонт пішохідного мосту. Тендерне завдання містить заміну одного понтону, однак фахівці продовжують вивчати технічний стан інших секцій, каже міський голова Олександр Сєнкевич.

Спочатку ми думали, що треба замінити один понтон, зараз ми бачимо, зо їх потрібно замінити два. Більше того, вже деякі конструкції внизу згнили, їх просто необхідно замінити разом з понтонами. Найближчим часом буде прийнято рішення про корегування тендерної документації, проведені заміри ультразвукові і буде прийнято рішення щодо того, чи потрібно один чи два понтона замінювати, чи понтони разом з конструкціями під’єднання до конструкцій мосту, – розповів міський голова Олександр Сєнкевич.

Строк подання тендерних пропозицій на ремонт мосту до 4-го серпня, каже Сергій Коренєв, а вже 5-го відбудеться аукціон. Орієнтовна вартість робіт мільйон 600 тисяч, завершити їх планують до середини жовтня.

Нагадаємо, 2 квітня, завершився ремонт Інгульського понтонного мосту, який пошкодила стихія. Роботи тривали понад місяць. За цей час ремонтники відновили ригель, інші елементи мостової переправи та вирівняли плавучу конструкцію.

Раніше повідомлялось, водолази обстежили акваторію під Інгульським пішохідним понтонним мостом

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram