Ремонт завершено: понтонний міст у Миколаєві відкрили для пішоходів

У четвер, 2 квітня, завершився ремонт Інгульського понтонного мосту, який пошкодила стихія. Роботи тривали понад місяць. За цей час ремонтники відновили ригель, інші елементи мостової переправи та вирівняли плавучу конструкцію.

24 лютого Миколаєвом пройшовся потужний ураган. Внаслідок сильного пориву вітру впала частина пішохідного понтонного мосту, який сполучає парк Перемоги і нижню набережну через річку Інгул.

На фінальному етапі були встановлені ригеля, замінені ті, що були зломані. В конструкції самого мосту нічого не змінено, все лишилось що було попередньо, однак оновили і ліквідували те, що сталось в результаті надзвичайної ситуації, – розказує виконроб КП «Експлуатаційне лінійне управління автодоріг» Валентин Литвиченко.

Дивіться також: У Миколаєві ремонтують понтонний міст

За його словами, основна проблема полягала у ригелю, який через сильний порив вітру вигнуло і розвернуло в інший бік. Зусиллями ремонтників цю частину конструкції було повернуто на місце і відновлено.

До ремонту були залучені низка комунальних та приватних підприємств, зокрема «ЕЛУ Автодоріг», суднобудівний завод «Океан», приватне акціонерне товариство «Южмормонтаж» м. Херсон, «Миколаївський суднобудівний завод», а також управління з надзвичайних ситуацій.

Ремонтні роботи у цілому тривали місяць та були завершені раніше запланованого терміну.

Нагадаємо,трасу Н-14 продовжують ремонтувати.

Як відомо, у 2020-му році на дороги в Миколаєві виділили 120 мільйонів гривень.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram