Фото: Everi.com.ua

АМКУ дозволив Glencore придбати миколаївський термінал «Евері»

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл компанії Renaisco B.V. (Дочірня компанія Glencore International) придбати більше 50% в статутному капіталі терміналу «Евері» у морському порту Миколаєва.

Про це повідомляють “Порти України”.

Надано дозвіл компанії Renaisco B.V. (М Роттердам, Нідерланди) на придбання частки в статутному капіталі «Евері» (Миколаїв, Україна), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства, – йдеться в рішенні АМКУ.

У виданні “Центр транспортних стратегій” відзначають, що компанія Renaisco B.V. є дочірньою компанією швейцарського сировинного трейдера Glencore International. Кінцевим бенефіціарним власником терміналу “Евері”, згідно з даними аналітичної системи YouControl, є компанія OREXIM,

Перевантажувальний термінал компанії «Евері» є морським спеціалізованим комплексом, що забезпечує прийом, зберігання, супровід і відвантаження олії і меляси на суміжні види транспорту. У період з 2010 по 2015 рр. були введені в експлуатацію п’ять черг терміналу, а в лютому 2018 року – шоста чергу. Сумарний обсяг резервуарного парку (40 резервуарів) терміналу становить 175 тис. Кубометрів. Загальна перевантажувальна потужність – 1,6 млн те

Нагадаємо, миколаївський бізнесмен, власник суднобудівного заводу «Океан» Василь Капацина заявив, що на підприємство готується нова рейдерська атака.

Раніше повідомлялось, ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) визначила професора Геннадія Єгорова куратором проекту підйому і видалення наслідків аварії на одеському пляжі «Дельфін» танкера-бункерувальника Delfi.

Як відомо, 30 липня, співробітники податкової міліції в Миколаєві прийшли з обшуками на підприємство «UPSS Terminals».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram