Фото: Delo.ua

Податкова міліція втретє прийшла з обшуками на «UPSS Terminals» у Миколаєві

30 липня, співробітники податкової міліції в Миколаєві прийшли з обшуками на підприємство «UPSS Terminals».

Про це на своїй сторінці в Facebook написав виконавчий директор компані Дмитро Фалько.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=10159808941912656&id=717427655

Як пише видання “Преступности.нет“, мова йде про 3,2 тисяч тонн соняшникової олії, що належать компанії ТОВ «Снаппер». Раніше в СБУ повідомили, що не допустили незаконний експорт соняшникової олії на 60 мільйонів гривень і наклали арешт цього масла, передає видання “НикВести”.

Через два місяці з’ясувалося, що арештована соняшникова олія зникла. У компанії «UPSS Terminals», де мало зберігатися вилучене масло, перевіряючі від податкової заявили, що його там ніколи й не було. Раніше на території цієї компанії вже проводили обшуки.

За версією співробітників управління податкової міліції Миколаївської області, арештована раніше соняшникова олія, нібито, була продана після накладення арешту. Разом з тим, представники компанії заявляють, що ніякої соняшникової олії на момент проведення обшуків податковою міліцією і не було.

У компанії заявили, що слідчі, які проводили тоді обшуки, ніяку соняшникову олія не вилучали, більш того, навіть не проводили опису або огляду товару та нічого на відповідальне зберігання не передавали.

Нагадаємо, 12 червня 2020 року на території ландшафтного заказника місцевого значення «Черталівський» (Вознесенський район Миколаївської області) невідомі розорали земельні ділянки в його центральній частині без отримання дозвільних документів.

Як раніше повідомлялось, Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) з початку року внесло до реєстру корупціонерів 2018 чоловік.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram