Фото: Прес-служба Держекоінспекції в Миколаївській області

У Миколаївській області невідомі зорали землі ландшафтного заказника

12 червня 2020 року на території ландшафтного заказника місцевого значення «Черталівський» (Вознесенський район Миколаївської області) невідомі розорали земельні ділянки в його центральній частині без отримання дозвільних документів.

Про це повідомляє прес-служба Держекоінспекції в Миколаївській області.

Державним інспектором з охорони навколишнього природного середовища Миколаївської області, у складі комісії, проведено обстеження на наявність самовільного використання земель на території ландшафтного заказника «Черталівський»

Факти, викладені у зверненні, підтверджено. На земельній ділянці присутня стерня зернової сільськогосподарської культури «Ячмінь», що свідчить про її використання для сільськогосподарських цілей, – йдеться у повідомленні.

Відповідно до даних публічної кадастрової карти України, в користування зазначена земельна ділянка не надавалась.

Відзначається, за результатами обстеження обраховано шкоду, заподіяну внаслідок самовільного зайняття земельної ділянки.

Оскільки в діях вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 252 Кримінального кодексу України (умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та об’єктів природно-заповідного фонду), Інспекцією подано заяву про злочин до Національної поліції, – повідомили у прес-службі Держекоінспекції.

Нагадаємо, на Кінбурнській косі у Чорноморському біосферному заповіднику браконьєри виловили 170 тисяч креветок, завдавши збитків державі більш ніж на 220 тисяч гривень.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві серед білого дня, на очах у кількох очевидців четверо молодиків викрали чоловіка.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram