Фото: ГУНП у Миколаївській області

На Миколаївщині спіймали браконьєрів, які виловили 170 тисяч креветок

На Кінбурнській косі у Чорноморському біосферному заповіднику браконьєри виловили 170 тисяч креветок, завдавши збитків державі більш ніж на 220 тисяч гривень.

Під час спільного рейду поліцейські з протидії незаконному вилову водних біоресурсів на водних об’єктах Управління превентивної діяльності ГУНП та інспектори державної екологічної інспекції виявили на Кінбурнській косі у Чорноморському біосферному заповіднику зловмисників, які на човні здійснювали вилов креветки забороненим знаряддям – сіткою, повідомляє прес-служба поліції у Миколаївської області.

Відносно двох браконьєрів інспектори державної екологічної інспекції склали адміністративні протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП «Порушення правил рибальства», що тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУНП у Миколаївській області

У поліції відзначають, що адміністративні матеріали направленні до суду для прийняття законного рішення.

Також повідомляється, що за підрахунками державної екологічної інспекції браконьєри завдали державі збитків на понад 220 тисяч гривень. Тому, після проведення відповідних процесуальних дій, вирішуватиметься питання щодо притягнення чоловіків до кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 249 КК України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду», що карається штрафом від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.

Нагадаємо, на Миколаївщині виявили цілу плантацію конопель – росла на полі серед ячменю.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram