Фото: Мintrans.news

АМПУ визначилася з куратором підйому танкера Delfi

ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) визначила професора Геннадія Єгорова куратором проекту підйому і видалення наслідків аварії на одеському пляжі «Дельфін» танкера-бункерувальника Delfi.

Про це повідомив співвласник компанії P & O Maritime Ukraine Андрій Ставніцер.

https://www.facebook.com/stavnitser/posts/10158051895017572

Підйом Delfi вимагає спільних зусиль багатьох структур, приватних і державних, і я дуже сподіваюся, що кожен учасник буде діяти на повну силу, але в рамках своєї компетенції. У цьому сенсі є хороші новини. Інженерним мозком і куратором всього проекту з боку АМПУ буде Геннадій Єгоров – доктор технічних наук, професор, член Британського Королівського товариства корабельних інженерів (RINA) і Американського товариства кораблебудівників і морських інженерів (SNAME), лауреат Держпремії України «за створення нового покоління універсальних транспортних суден і засобів океанотехніки», – написав Ставніцер в Facebook.

За його словами, разом з Єгоровим і іншими експертами, серед яких фахівці з P & O Maritime Ukraine, АМПУ буде вибирати проекти, звертаючи особливу увагу на досвід підрядника.

Також Ставніцер натякнув на можливу участь в операції «одного знаменитого плавучого крана».

Більш детально описувати плани і називати дати поки рано. Всього, що написав, для домашньої експертизи має поки вистачити. Не перемикайтеся, – уклав він.

Після двох невдалих спроб підняти зазнавший аварії на одеському пляжі «Дельфін» танкер Delfi за планом який розробляла і реалізовувала найнята судновласником компанія Smart Marine Concept, операція перейшла під контроль ДП «Адміністрація морських портів України».

Одеська філія АМПУ 23 липня оголосив відкриті торги з відбору нового підрядника для підйому і видалення судна. Очікується, що торги пройдуть за прискореною процедурою, і в середині-кінці серпня буде укладено контракт.

Нагадаємо, ситуацію навколо танкера Delfi поряд з одеським пляжем “Дельфін” визначено як надзвичайну ситуацію місцевого рівня.

Раніше повідомлялось, допустима концентрація нафтопродуктів у Чорному морі в районі затонулого танкера Delfi перевищена в п’ять разів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram