Фото: Delo.ua

Василь Капацина повідомив про продовження судової тяганини із “Океаном”

Миколаївський бізнесмен, власник суднобудівного заводу «Океан» Василь Капацина заявив, що на підприємство готується нова рейдерська атака. Напередодні було зареєстровано клопотання про накладення повторного арешту на майно заводу.

Про це Василь Капацина написав у себе в Facebook.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=292736428628635&set=a.287060322529579&type=3

Як відомо, 30 липня, Печерський районний суд Києва зняв арешт з майнового комплексу Миколаївського суднобудівного заводу «Океан», який був накладений в січні 2020 року.

Василь Капацина повідомив, що менш, ніж через дві години після того, як він вчора оголосив про зняття арешту, в Печерському суді Києва було зареєстровано клопотання, і навіть був визначений суддя, який його розгляне. Ним став суддя Сергій Вовк.

Заарештувати «Океан» знову просить офшорна компанія «Zonel Operations Limited».

Вже давно не таємниця, що за цим офшором стоять інтереси російського олігарха Юсуфова. Це його люди доводили “Океан” до банкрутства, використовували легендарний завод у своїх мільярдних оборудках, і робили все, щоб “Океан” ніколи не встав з колін. Їх ціль – не допустити, щоб “Океан” конкурував з російськими верфями на світовому ринку суднобудування і судноремонту. Їм потрібно паралізувати “Океан” судовою тяганиною, щоб миколаївські корабели не змогли працювати на створення українського потужного військового флоту, – написав Василь Капацина.

Він нагадав, що представники цієї компанії контролювали і фактично знищували завод в 2016 – 2018 роках.

Дивіться також: Миколаївський суднобудівний завод «Океан» вперше за 8 років виконав закордонне замовлення

Бізнесмен розповів, що його команда довела, що може привести на «Океан» європейські замовлення суднобудування, створювати робочі місця, чесно платити зарплати і податки. За його словами, арешт в січні 2020 року зірвав виконання заводом контрактом на 218 мільйонів гривень за вже підписаними контрактами. Також арешт вплинув на переговори, які підприємство вело з майбутніми замовниками, а тому змушені були призупинити переговори.

Сьогодні, не встигла влягтися наша радість від зняття арешту, дізнаємося про підготовку нового арешту. Звертаюся до рідних миколаївських корабелів! Звертаюся до народних депутатів всіх рівнів, які підтримують “Океан”. Звертаюся до всіх журналістів, хто стежить і висвітлює підлу атаку Юсуфова і Ігнатова на “Океан”. Також вкотре звертаються до ОГП і ОПУ. До всіх небайдужих! – написав власник заводу.

Він також повідомив, що сьогодні його адвокати звернулися до суду з вимогою розглядати клопотання про арешт «Океану» виключно за їхньою участю.

Нагадаємо, лідер фракції «Слуга народу» у Верховній Раді України Давид Арахамія заявив, що він проти націоналізації підприємств, у тому числі Миколаївського суднобудівного заводу «Океан».

Раніше повідомлялось, народний депутат України Анна Скороход не впевнена, чи був розпил металу на «Океані».FacebookTelegramViber

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram