Миколаївський суднобудівний завод «Океан» вперше за 8 років виконав закордонне замовлення

Місто корабелів не здає позицій під час карантину. У Миколаєві за 5 місяців суднобудівний завод «Океан» успішно виконав закордонне замовлення. Дві однотипні суховантажні баржі замовила Нідерландська судноплавна компанія.

Уперше за останні 8 років суднобудівний завод «Океан» виконав стратегічне замовлення. Будівництво двох барж розпочали в листопаді 2019 року. Довжина одного судна – 79 м, ширина – 11,3 м. Завод «Океан» виконав весь комплекс робіт, окрім встановлення електрообладнання.

Дивіться також: Робота, стосунки з дружиною, майбутнє каналу МАРТ | Юрій Тазарачев у “Шо у Сільман?”

За словами Василя Капацини, це замовлення виконали не завдяки, а всупереч тиску на завод, адже майно підприємства було заарештовано в січні цього року.

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич висловив упевненість у тому, що суднобудування у місті може відновитися.

Я впевнений, що робота команди Василя Капацини відновить цей завод, відновить його потужності. І ми вже будемо стояти не біля барж, а біля більш складних інженерних конструкцій, – зазначив міський голова.

Дивіться також: Історія загадкової і унікальної водолікарні

Генеральний директор заводу Віктор Трубач каже, що перше замовлення для компанії «Євробалк» виконали колективом заводу з дотриманням всіх належних вимог. Ці дві баржі готові до відбуксування до  Нідерландів за маршрутом Миколаїв – Чорне море – Ізмаїл – Ротердам. Там їх зустрінуть уже через місяць.

Нагадаємо, військовослужбовці 79-ї окремої десантно-штурмової бригади поповнили запаси Миколаївської обласної станції переливання крові для потреб онкохворих дітей.

Раніше повідомлялось, понад 2,5 мільйони літрів сировини для антисептиків виробило підприємство майже за три тижні роботи. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram