
Українець подав судовий позов проти Кабінету міністрів
До Окружного суду Києва було подано позов, в якому позивач закликає до відповідальності уряд Дениса Шмигаля. Незадоволення викликало прийняте рішення про закриття державного кордону. Про це повідомляє прес-служба Окружного адміністративного суду міста Києва. Повідомляється, що ОАСК відкрив провадження у справі щодо оскарження п.1. розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 березня












