Одиниці людей ходять в масках. Люди розслабилися, – Олександр Сєнкевич про збільшення кількості хворих на коронавірус

Кількість хворих на коронавірус на Миколаївщині наразі складає 99 осіб, з них 9 у Миколаєві. Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич у щоденному прямому ефірі заявив, що кількість хворих на коронавірус збільшується, тому що миколаївці розслабились.

Багато людей з Миколаєва та Миколаївської області розслабилися. Одиниці людей ходять в захисних масках. Люди розслабилися. Як кажуть, що ми – область Конанов Варваров, невмирущих і у нас все нормально, і няка зараза нас не візьме. Ви бачите – візьме. Давайте трохи, як кажуть, прийдемо до тями. Давайте жити, давайте будемо берегти своє життя і життя своїх близьких. Знаходитесь вдома максимально, коли це можливо, не виходьте на вулицю без особливої потреби, – зазначив Сенкевич.

Дивіться також: Гість програми “Діалог” Сергій Василенко

Зі слів міського голови, кількість хворих на коронавірус збільшилася після святкування Пасхи. Люди нехтували порадами міністрів, президента і міського голови, натомість багато спілкувались з друзями та знайомими.

Олександр Сєнкевич наголосив, що попереду ще поминальні дні і всі кладовища будуть закриті для відвідувань. Відповідне рішення буде прийнято виконкомом Миколаївської міськради.

https://www.facebook.com/SenkevichNikolaev/videos/1129426937408778/

Нагадаємо, поминальні дні цього року через карантин переносяться на Троїцьку батьківську поминальну суботу, 6 червня.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram