
9 випадків – це Миколаїв. Частина перебувають в інфекційній лікарні, – Сєнкевич про лікування хворих на COVID-19
Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що четверо жителів міста, у яких за останню добу підтвердили захворювання коронавірусом, перебувають в умовах самоізоляції. Про це він розповів під час прямого ефіру у Facebook. 9 випадків (прим.ред. – в цілому) це Миколаїв. Частина з них знаходиться в обласній інфекційній лікарні. Це дідусь











