Україна вперше потрапила в сотню країн за рівнем свободи слова

Відповідно до всесвітнього індекса свободи слова за підсумками минулого року, Україна посіла 96-е місце у дослідженні міжнародної організації «Репортери без кордонів».

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, посилаючись на дані сайту організації.

Починала Україна зі 126-го місця в 2013-му році. Найгірша позиція була 129 в 2015-му (очевидно, через війну на Сході). Пізніше українська свобода слова закріпилася на 101-102-му місцях (минулий рік – 102), – написав глава НСЖУ.

Як уточнив Томіленко, «Репортери без кордонів» відзначають, що прогрес на шість пунктів в рейтингу свободи слова більше свідчить не про прогрес України, а про погіршення ситуації в інших країнах.

Читайте також: NYT зняли репортаж з епіцентру світового спалаху СOVID-19 – Бергамо

Медіа в Україні поляризовані, як і все суспільство. Повна безкарність за злочини проти журналістів призводить до нових нападів. Зокрема, з боку радикалів. Влада підтримує проект закону про боротьбу з дезінформацією, який криміналізує журналістську діяльність і впроваджує державний контроль над інформацією, – додав він.

Нагадаємо, у МЗС заявили, що за кордоном від коронавірусу померло семеро українців.

Раніше повідомлялось, у Канаді стоматолог в поліцейській формі розстріляв 16 людей.

Як відомо, HBO надав безкоштовний доступ до свого контенту.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram