Мер Миколаєва розповів про забезпеченність лікарень захисними засобами

Щотижня управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради буде звітувати про кількість засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) в медустановах міста.

Про це Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич розповів під час прямого ефіру у Facebook.

https://www.facebook.com/SenkevichNikolaev/videos/2286813148287805/

За його словами, таке рішення було прийнято, щоб уникнути різних маніпуляцій і фейків з приводу недостатнього забезпечення медустанов засобами захисту.

За словами мера, в лікарні міста вже почали надходити перші партії засобів індивідуального захисту, які були закуплені за рахунок міського бюджету, підтриманого депутатами на останній сесії.

Дивіться також: Олександр Сєнкевич подякував миколаївцям за дотримання карантину на Великдень

Для того, щоб унеможливити побутове розкрадання засобів індивідуального захисту, а також щоб уникнути усіляких інсинуацій ми разом з начальником управління охорони здоров’я Миколаївської міськради Іриною Шамрай вирішили створити відкриту онлайн таблицю, де буде зазначено по кожній лікарні, яку кількість засобів індивідуального захисту вона потребує, і яка кількість цих засобів є у наявності. Цю інформацію з певною періодичністю ми будемо оновлювати і ви на власні очі будете бачити – потребує та чи інша лікарня допомоги або ні, – написав Олександр Сєнкевич в Facebook.

Міський голова запевнив, що представникам влади «немає чого приховувати» від миколаївців.

Нам нема чого приховувати від вас, тому сподіваюся, що такий інструмент буде вам корисний, або хоча б трохи заспокоїть панікерів, – зазначив він.

Згідно з даними, які надало управління охорони здоров’я, на даний момент лікарні, пологові будинки та центри сімейної медицини повністю забезпечені засобами захисту.

Таблиця з Facebook-сторінки @SenkevichNikolaev

Нагадаємо, у Миколаєві зафіксовано першу смерть від коронавірусу.

Як відомо, у миколаївському ЦНАПі “торгували” адмінпослугами.

Раніше повідомлялось, президент Бразилії вийшов на мітинг проти карантину.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram