У Миколаївському ЦНАПі “торгували” адмінпослугами

У Центрі надання адміністративних послуг у Миколаєві звільнили двох співробітників, які через інтернет пропонували за гроші швидко вирішити питання з реєстрацією містян.

Про це повідомляється на сторінці Департаменту внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції міськради в Facebook.

Повідомляється, що оголошення про пропозицію за гроші вирішити питання з реєстрацією на OLX виявив директор ЦНАП Дмитро Лазарєв, про що він повідомив керівнику департаменту протидії корупції Андрію Єрмолаєву.

До мене звернувся керівник нашого ЦНАП Дмитро Лазарєв і розповів, що виявив цікаве OLX-оголошення, де пропонувалося за гроші швидко вирішити питання з реєстрацією громадян. І, як ми всі розуміємо, сума там вказувалася не адміністративного збору. До останнього сподівалися, що це якась маніпуляція або шахрайство до якого не причетні працівники, – повідомив Андрій Єрмолаєв.

Фото: Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції
Фото: Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції

За його словами, після перевірки з ЦНАП звільнили двох співробітників, причетних до цього інциденту.

Розпочали службову перевірку в департаменті, а результати передали керівнику. Реальність така: за цими результатами звільнилося два співробітника – начальник відділу та головний спеціаліст. Також обговорили з Дмитром Лазарєвим питання удосконалення «електронної черги», щоб унеможливити повторення ситуації. Хочеться попередити всіх працівників: шановні, ви працюєте з персональними даними громадян, це дуже велика відповідальність. І всі розуміють, що це ще й корупційні ризики. Тому на вас зосереджена велика увага. Навряд чи вдасться привести «схеми» у дію. А якщо вдасться, то звільнення не врятує, – заявив Андрій Єрмолаєв.

Нагадаємо, миколаївські гвардійці знайшли 3-річну дівчинку, яку загубила бабуся на підпитку.

Раніше повідомлялось, на Миколаївщині злочинці в медичних масках обікрали магазин ритуальних послуг.

Як відомо, поліція відкрила кримінальні справи проти двох храмів РПЦ в Україні.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram