
Олександр Сєнкевич подякував миколаївцям за дотримання карантину на Великдень
Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич подякував жителям міста, що вони поставились з розумінням до карантинних обмежень і залишились святкувати Великдень вдома. Про це він сказав у своєму прямому ефірі. Хочу повідомити, що в принципі, наше святкування відбулися на п’ятірку. Деякі, звичайно, не змогли втриматися, прийшли до церкви, але в будь-якому





