Всі богослужіння пройшли без порушень, – Нацполіція Миколаївської області

З нагоди Великодня, в ніч з 18 на 19 квітня, святкові богослужіння проходили у 226 культових спорудах Миколаївської області. Забезпечували охорону публічного правопорядку 830 співробітників поліції. 

Про це повідомляє прес-центр Головного управління Національної поліції у Миколаївській області.

Правоохоронці стверджують, що здебільшого громадяни відповідально поставились до вимог карантинних обмежень, та не ризикували своїм здоров’ям та безпекою оточуючих, і залишились вдома. А з тими, хто все ж прийшов до храмів та церков, правоохоронці проводили роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил карантину, та ретельно слідкували за тим, аби Великодні богослужіння відбулись виключно у межах визначених обмежень. 

Віряни перебували у захисних масках та дотримувались встановленої безпечної дистанції. У храмах знаходилось не більше 10 осіб, включаючи священнослужителів. Біля храмів прихожани могли взяти участь у богослужіннях, слухаючи службу через гучномовець.

Поліція Миколаївської області вдячна свідомим мешканцям регіону за дисциплінованість та розуміння, з яким вони поставились до оговорених тимчасових обмежень. Наразі основні богослужіння у церквах завершені. Всі вони пройшли без порушень, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Великодню ніч зафіксовано 19 випадків порушення карантину в храмах України.

Раніше повідомлялось, в Україну прибув благодатний вогонь з Єрусалиму.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram