Скріншот з відео / НикВести

Давид Арахамія виключає націоналізацію заводу «Океан»

Лідер фракції «Слуга народу» у Верховній Раді України Давид Арахамія заявив, що він проти націоналізації підприємств, у тому числі Миколаївського суднобудівного заводу «Океан».

Про це він заявив 9 липня, під час перевірки на заводі «Океан» разом зі своєю колегою – народним депутатом України Анною Скороход, повідомляє видання «НикВести».

За словами Давида Арахамії, подібна ситуація нині з Миколаївським суднобудівним завод (колишня назва «Завод ім. 61-го комунара»), котрий перебуває у державній власності.

Як відомо, станом на 2018 рік, так званий «Завод ім. 61-го комунара» входив у десятку підприємств країни з найбільшою заборгованістю по заробітній платі перед працівниками.

Я проти будь-якої націоналізації, відразу вам кажу. Адже у нас є «Завод ім. 61-го комунара», теж суднобудівний, теж державний. Дай Бог, щоб він хоч свій дах полагодив на головному заводоуправлінню, – сказав Давід Арахамія.

Дивіться також: Не можу стверджувати однозначно, – нардепка Анна Скороход не впевнена, чи був розпил металу на «Океані»

У свою чергу, Анна Скороход іншої думки і вважає, що націоналізація є ліпшим варіантом для суднобудівного заводу «Океан» у випадку, якщо судова тяганина з ним буде продовжуватись.

Якщо ми побачимо, що судами і правоохоронними органами буде визначено, що обидві сторони, котрі у корпоративних суперечностях між собою ворогують є не правими, або хтось-комусь створював проблеми, то на мою думку, гарною ідею буде повернути його державі. А далі продати з торгів, – зазначила Анна Скороход.

Вона додала, що має протилежні погляди із Давидом Арахамією у питаннях державного управління і менеджменту.

Нагадаємо, миколаївський суднобудівний завод «Океан» вперше за 8 років виконав закордонне замовлення.

Як відомо, миколаївські нардепи просять Венедіктову відзвітувати щодо розслідування справи про завод «Океан».

Раніше повідомлялось, депутати Миколаївської міськради звернулись до президента Зеленського щодо ситуаці навколо заводу «Океан».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram