Фото: Delo.ua

Миколаївські нардепи просять Венедіктову відзвітувати щодо розслідування справи про завод «Океан»

Миколаївські народні депутати від фракції «Слуга народу» звернулися до генерального прокурора Ірині Венедіктової із проханням відзвітувати про хід розслідування навколо заводу «Океан».

Звернення до генерального прокурора опублікував народний депутат України Ігор Негулевський і під ним підписались його колеги Олександр Гайду, Артем Чорноморов, Давид Арахамія, Олександр Пасічний, Ігор Копитін і Олена Мошенець.

https://www.facebook.com/Sluganarodu.IhorNegulevskyi/photos/a.691541337963669/964047654046368/?type=1&theater

У документі зазначено, що у ході візиту на завод «Океан», який відбувся 24 червня 2020 року, нардепи не знайшли фактів розпилу підприємства на металобрухт.

З побаченого можна зробити висновок, що інформація щодо розпилу на металобрухт підприємства є такою, що не відповідає дійсності, – йдеться у документі.

Дивіться також: Депутати міськради звернулись до президента Зеленського щодо ситуаці навколо заводу «Океан»

При цьому вказується, що «подальша, вимушена зупинка підприємства призведе до банкрутства і звільнення працівників».

Як відомо, цілісний майновий комплекс суднобудівного заводу «Океан» був проданий на аукціоні 3 грудня 2018 року за 122 мільйона 195 тисяч гривень компанії «Торговий дім «Аннона».

Новий власник Василь Капацина взявся за відновлення роботи суднобудівного заводу і зобов’язався виплатити колишнім працівникам заводу заборгованість по заробітній платі на загальну суму близько 100 мільйонів гривень, що було зроблено в наступні кілька місяців після покупки.

Нагадаємо, миколаївський суднобудівний завод «Океан» вперше за 8 років виконав закордонне замовлення.

Раніше повідомлялось, “Ніка-Тера” у 2020 році обробила понад три мільйона тонн вантажу.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram