Не можу стверджувати однозначно, – нардепка Анна Скороход не впевнена, чи був розпил металу на «Океані»

9 липня народний депутат України Анна Скороход і лідер парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія приїхали до Миколаєва на суднобудівний завод «Океан» шукати сліди розпилу металу.

За підсумками перевірки матеріально-технічного стану Анна Скороход заявила, що не помітила помітила реальних слідів розпилу металу на території підприємства. При цьому вона зазначила, що очікує на звітню документацію від керівництва Миколаївського суднобудівного заводу “Океан”, аби її порівняти з даними від АТ “Укрзалізниця”.

Ми побачили, що сухий док (прим.ред. – басейн, відділений від акваторії водонепроникним затвором з можливістю відкачування води) дійсно затоплений. Ми побачили причину: необхідна завторка, яка зараз знаходиться на ремонті – це все ми бачили своїми очима. Ми дійсно побачили, що тут є перевалка зерна і це все здається в оренду – підтверджуємо. Ми не побачили, щоб тут щось було порізано на металолом, але я не можу стверджувати однозначно. Оскільки мені необхідно взяти цифри, які нададуть господарі (прим.ред. – керівництво МСЗ “Океан”), далі взяти цифри надані “Укразалізницею” та їх порівняти, – резумює народний депутат Анна Скороход.

Дивіться також: Миколаївський суднобудівний завод «Океан» вперше за 8 років виконав закордонне замовлення

Вона додала, що заводські другий, шостий та сьомий цехи на даний момент не функціонують, оскільки певна частина технічного забезпечення була вивезена, однак котру саме парламентарій не уточнила.

Нам все необхідно порівняти: дані “Укрзалізниці” з даними власників заводу. Як тільки будуть ці дані – я їх офіційно опублікую, – пообіцяла Анна Скороход.

Нагадаємо, миколаївські нардепи просять Венедіктову відзвітувати щодо розслідування справи про завод «Океан».

Раніше повідомлялось, депутати Миколаївської міськради звернулись до президента Зеленського щодо ситуаці навколо заводу «Океан».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram