Печерський суд зняв арешт з заводу «Океан» у Миколаєві

Печерський районний суд Києва зняв арешт з майнового комплексу Миколаївського суднобудівного заводу «Океан».

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі в Facebook повідомив миколаївський бізнесмен, власник суднобудівного заводу «Океан» Василь Капацина.

https://www.facebook.com/vasylkapatsyna/posts/292034975365447

За його словами, в рішенні Печерського районного суду сказано, що Офіс генерального прокурора, за чиїм клопотанням було накладено арешт, так і не зміг обгрунтувати необхідність арешту.

Ми отримали рішення Печерського суду Києва, в якому сказано (читайте уважно!): прокуратура не надала доказів, що арешт був потрібний, а саме твердження про необхідність арешту, на якому так наполягали деякі прокурори, “ГРУНТУЄТЬСЯ НА ПРИПУЩЕННЯХ”, – написав Василь Капацина.

Він також зазначив, що за ці півроку, коли завод був заарештований, був нанесений важкий удар по його репутації, іноземні замовники відмовилися від своїх планів будувати судна в Миколаєві, співробітники заводу знову стали виїжджати працювати в Європу, а сама держава не отримало понад 218 мільйонів гривень інвестицій.

Дивіться також: Миколаївський суднобудівний завод «Океан» вперше за 8 років виконав закордонне замовлення

Бізнесмен звинуватив у цьому прокурорів Сергія Гончаренко і Олександра Білоуса, які клопотали про арешт заводу і зазначив, що вони відповідатимуть за всі завдані збитки.

Хлопці, всі втрати, прямі збитки Океану, миколаївських корабелів і Держави – на вашій совісті, на ваших руках, якими ви підписували невмотивовані клопотання, не перевіряли свідчення аферистів і рейдерів. Вам із цим жити і чекати на стягнення завданої шкоди, – повідомив власник заводу.

Втім, Василь Капацина пообіцяв, що «Океан» оговтається після арешту, відновить свою роботу і подякував усім, хто підтримав завод у важкі часи.

Як би нам не було важко, Океан оговтається від цього “шторму”, нам не звикати тримати удар. Миколаївських корабелів не вдастся поставити на колінка, як би це комусь не хотілося.Тисну руку і обіймаю кожного, хто підтримав Океан, кинув Заводу рятівний круг, дав надію, що справедливість переможе, – подякував бізнесмен.

Нагадаємо, лідер фракції «Слуга народу» у Верховній Раді України Давид Арахамія заявив, що він проти націоналізації підприємств, у тому числі Миколаївського суднобудівного заводу «Океан».

Раніше повідомлялось, народний депутат України Анна Скороход не впевнена, чи був розпил металу на «Океані».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram