«Миколаївоблтеплоенерго» продовжує підготовку до опалювального сезону, незважаючи на боргову колізію

29 липня НАК «Нафтогаз України» наклала арешт на рахунки ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» та попри це підприємство продовжує активну підготовку до чергового опалювального сезону 2020-2021 років.

Про це повідомляє телеканал “МАРТ”.

Попри блокування роботи «Миколаївоблтеплоенерго» не припиняє підготовку до нового опалювального сезону. На підприємстві утворився борг у розмірі понад 71 мільйон гривень, тож наприкінці липня національна акці онерна компанія «Нафтогаз України» наклала на банківські рахунки «Облтеплоенерго» арешт.

За словами директора ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» Миколи Логвінова підприємство спроможне самостійно погасати заборгованість до 15 вересня, завдяки достатньому рівню оплати за теплові послуги з боку місцевого населення. Однак арешт НАК «Нафтогаз України» унеможливлює здатність підприємства самостійно розпоряджатись своїми коштами.

Чим нам це загрожує? Перше – наші рахунки заблоковані, однак у нас поки що вистачає на виплату зарплати працівникам і податки, але ми не можемо купувати матеріали, зокрема труби для виконання капітальних ремонтів. Підприємство працює, готується до сезону і ми чітко дотримуємось графіку, тож технічно ми обов’язково будемо готові до нового опалювального сезону, – розповідає директор ОКП “Миколаївоблтеплоенерго”.

Дивіться також: «Миколаївоблтеплоенерго» опалює дві третини об’єктів Миколаєва

Керівництво «Миколаївоблтеплоенерго» одразу після арешту звернулось до миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича, мер вже обговорив дану проблему міністром регіонального розвитку Олексієм Чернишовим.

Я хочу також подякувати народним депутатам, зокрема Юрію Івановичу Загородньому, котрий ще в суботу звернувся до прем’єр-міністра щодо цієї ситуації. Ми також вчора звернулись до Давида Арахамії і народних депутатів, він (прим.ред. – Давид Арахамія) одразу увімкнувся у цю справу, тож ми дуже вдячні і розраховуємо на їх підтримку, – повідомив Микола Логвінов.

Він наголосив, незважаючи на боргову колізію, ОКП «Миколаївоблетеплоенерго» вкладається у необхідні терміни щодо  підготовки до чергового опалювального сезону.

Як відомо, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» став учасником проекту «Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України», який фінансується за рахунок позик, наданих Міжнародним банком реконструкції та розвитку та Фондом чистих технологій.

Головний інженер підприємства Кирило Купрій резюмує, що завдяки цьому у даний міжопалювальний період вдалось зробити багато роботи щодо оновлень котелень міста.

Нагадаємо, теплогенеруючі компанії «Миколаївоблтеплоенерго» та «Миколаївська ТЕЦ» заборгували акціонерному товариству «Миколаївгаз» 36,5 мільйонів гривень.

Раніше повідомлялось, ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» звернувся до всіх абонентів, що мають заборгованість за послуги централізованого опалення. Станом на середину липня 2020 року миколаївці заборгували підприємству понад 105 мільйонів гривень.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram