ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» нагадує миколаївцям про заборгованість за теплопостачання

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» звернувся до всіх абонентів, що мають заборгованість за послуги централізованого опалення. На сьогодні миколаївці заборгували підприємству понад 105 мільйонів гривень.

Незважаючи на борг містян перед підприємтсвом, ми продовжуємо підготовку до нового опалювального сезону, аби надавати нашим споживачам якісні послуги теплопостачання, – повідомляє начальник служби збуту енергії ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” Валентина Карєва.

Підприємство інформує, що наявність тривалої заборгованості та небажання абонентів укладати з підприємством угоди про реструктуразіції боргу змушує звертатись до суду для стягнення заборгованості вже з урахуванням додаткових витрат для боржника – інфляція, річні відсотки та судовий збір.

Серед наслідків таких вимушених заходів оплата виконавчого збору у розмірі 10% від суми боргу, накладення арешту на все рухоме та нерухоме майно з подальшою реалізацією, заборона виїзду за кордон, блокування банківських рахунків, – інформує підприємство.

Нагадаємо, об’єкти ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» на 50% готові до нового опалювального періоду. Щоб сезон минув без неприємних сюрпризів Служба теплових мереж відпрацьовує заявки та контролює процес підготовки.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram