«Миколаївоблтеплоенерго» опалює дві третини об’єктів Миколаєва

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» опалює дві третини об’єктів Миколаєва. Щоб тепло в домівки городян в холодну пору року надходило без збоїв, триває безперервна робота підприємства, навіть коли опалювальний сезон завершився.

У підприємства «Миколаївоблтеплоенерго» 85 тисяч абонентів, вісім районів теплових мереж. В опалювальний період теплом городян забезпечують 900 осіб, а в міжопалювальний – понад 600.

Підприємство, якщо дивитися останні 3 роки, взимку у нас практично немає аварійних ситуацій, критично аварійних ситуацій. І в той же час підприємство постійно готується до опалювального сезону. Тільки 5-го квітня ми закінчили опалювальний сезон, 6-го квітня ми почали готуватися. У нас 220 кілометрів теплотрас і ми прийняли, починаючи з грудня 16-го року 120 кілометрів теплотрас: це ЖЕКи, ОСББ, бюджетні встановити. Теплотраси нам були передані в дуже негарному стані, тобто вони були гнилі, неізольовані, втрати були шалені, – розповів директор підприємства Микола Логвінов.

Дивіться також: «Миколаївоблтеплоенерго» оновлює котельні міста

В Корабельному районі за кошти Світового банку побудували сучасну теплову трасу, потреба в якій виникла теж через закриття котельні на заводі «Океан». Її довжина 600 метрів, а сучасні матеріали дозволяють мінімізувати тепловтрати.

Особливу увагу на підприємстві приділяють безпеці та зворотному зв’язку з абонентами. Для цього створена аварійно-диспетчерська служба.

В разі відключення електроенергії, порушення пожежної безпеки або навіть на випадок зламу спрацьовує сигналізація. На пункті цілодобово несе вахту диспетчер, який оперативно реагує на будь-яку ситуацію. В міжопалювальний період на підприємстві вистачає роботи, адже необхідно перевірити обладнання, що всю зиму перебувало в експлуатації. За час свого розвитку підприємство не тільки експлуатувало теплові об’єкти, але й займалось розвитком власної виробничої бази.

Нагадаємо, понад 141 мільйон гривень склала по закінченні опалювального сезону 2019-2020 рр. заборгованість населення за послуги теплопостачання.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram