Жителі заборгували «Миколаївоблтеплоенерго» понад 141 млн грн

Понад 141 млн грн склала по закінченні опалювального сезону 2019-2020 рр. заборгованість населення за послуги теплопостачання.

При цьому працівники підприємства доклали максимум зусиль для безперебійної подачі тепла в будинки миколаївців, а вже зараз ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» щодня проводить гідравлічні випробування тепломереж і поточний ремонт, щоб у новому опалювальному сезоні в будинках наших абонентів було тепло і затишно.

Про це повідомили на сторінці ОКП «Миколаївоблтеплоенерго»

На підприємстві нагадують, що одним із напрямків роботи по стягненню боргів за послуги теплопостачання є примусове виконання рішень суду, що здійснюється Державною виконавчою службою України.

Станом на травень цього року в ГІС за заявами ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» знаходяться понад 4000 справ згідно з рішеннями судів на загальну суму майже 40 млн грн.

Арешт на все нерухоме і рухоме майно боржника, арешт на грошові кошти та рахунки, встановлення примусового стягнення з доходів (пенсія, заробітна плата і т.д.), розшук або тимчасове обмеження в праві виїзду боржника за кордон – усього цього можна уникнути, повернувши борги.

ОКП «Миколаївоблтеплоенерго» постійно співпрацює з підрозділами Державної виконавчої служби, завдяки чому за опалювальний сезон 2019-2020 рр. вдалося погасити суму непогашеної заборгованості на 164 % більше, ніж за аналогічний період опалювального сезону 2018/2019 рр.

Абонентів закликають своєчасно та в повному обсязі здійснювати оплату спожитих послуг теплопостачання, щоб уникнути судового розгляду і передачі судового рішення в Державну виконавчу службу.

Деталі можна дізнатися у відділі по роботі з заборгованістю: 0504908959 або 0993667529.

Нагадаємо, що у Миколаєві перевізники вимагали від президента та уряду повернути їм законний спосіб заробітку

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram